MOLR

ترک فوری 8 عادت برای زیبا ماندن

ترک فوری 8 عادت برای زیبا ماندن

مراقبت از پوست: عادت کنید آرایش را پیش از خواب پاک کنید. هر گونه آرایش باقی مانده روی صورت موجب رشد آکنه ، جوش و .. می شود و منافذ پوست را می بندد. از قرار گرفتن زیاد در معرض آفتاب بپرهیزید چرا که باعث خشکی و قرمزی پوست می شود.

مراقبت از مو

شما می توانید از شامپو و نرم کننده خوب گیاهی یا غیر گیاهی مناسب برای موهای خود انتخاب کنید.

رژیم غذایی خوب و سالم

رژیم غذایی بسیار در زیبا و سالم ماندن اساسی است. کسی که به خاطر بیماری نگران یا گریان میباشد به گزارش پرشین او زیبا به نظر نخواهد آمد. علاوه براین مرتب خوردن برخی غذاها نظیر میوه، سبزیجات ، گوشت سفید ، پنیر، ماست ، تخم مرغ و شیر پوست را تغذیه کرده وبیماری را دور می کند.

نوشیدن مقدار زیاد آب

با نوشیدن آب سموم جسم دفع شده و علاوه بر آن از پیری پوست جلوگیری می شود.

اجتناب از سیگار و مشروبات الکلی

سیگار کشیدن و مشروب خواری عادات بسیار بدی هستند که در طولانی مدت به جسم صدمه می زنند. اگر عادت به حتی یکی از آنها دارید فورا ترک کنید تا بتوانید سلامت جسم و ظاهر جوان را حفظ کنید.

انجام ورزش و یوگا

یوگا جسم را نرم کرده و ظاهر جوان به ارمغان می آورد. علاوه بر آن کمک می کند جسم از برخی بیماری ها رهایی یافته و برخی از وضعیت ها را کنترل می کند. اگر زمانی برای یوگا ندارید هر روز ورزش کنید تا عضلات متناسب داشته و چربی جسم را کاهش دهید.

مدیتیشن را امتحان کنید

ما در عصر استرس زندگی می کنیم. برای مواجهه با آن ، ورزش های تنفسی را امتحان کرده و نفس های عمیق بکشید. مدیتیشن (تفکر آرام سازی) به شما کمک می کند تا اعصاب خود را آرام کرده و شخص آرام به مراتب از شخص پر از استرس زیباتر جلوه می کند.

خوب بخوابید

یک خواب شبانه خوب میان 7 الی 8 ساعت برای حفظ سلامت جسم ضروری بوده و صورتی آرام و زیبا به ارمغان می آورد.

منبع : البرز

فروشگاه مارکت سنتر